DijitalMagazin.Net

20 Ocak, Pazartesi

Güncelleme:09:49

DMN Hakkında
Üye OlÜye Giriş

DijitalMagazin.Net yayın hayatına 19 Ekim 2008 günü başlamıştır. Yayına başladığı günden günümüze kadar üç kez tasarımı değişmiştir. Okurlarımız ve ekibimizin yönetime ulaştırdığı fikir ve eleştiriler sayesinde günümüzdeki haline gelen DijitalMagazin.Net, günden güne gelişerek ve büyüyerek yayın hayatını sürdürmektedir.

DijitalMagazin.Net'in, genç, aktif, teknolojinin içinde yetişmiş ve eğitimini almış bir ekip tarafından içeriği hazırlanmaktadır. Ekibimizi görmek için künye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizin kurucusu ve yöneticisi Sercan Uzun'dur. Ofis İstanbul Başakşehir'dedir.


Sercan Uzun hakkında

Sercan Uzun

Sektörde 2004’ten günümüze donanım editörlüğünde uzmanlaşan Sercan Uzun, aynı zamanda sitemizin kurucusudur.

Haliç Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Hava Harp Okulu gibi kurumlarda bilgisayar ve elektronik mühendisliği bölümlerinde tam ve yarı zamanlı görevlerde bulunmuştur. Uluslararası akademik konferans organizasyonlarında rol almıştır. Aynı zamanda bu konferanslarda özgün makale yayınları vardır.

Sayısız donanım incelemesi yapan Sercan Uzun; Chip Online, Notebook Magazine, PCnet, Mobillife gibi dergilerde editörlük deneyimiyle birlikte Papatya Yayıncılık'ta da kitap editörlüğü yapmıştır.

Ofis : Güvercintepe Mh. İpekyolu Cd. 24. Sk. No:92 Başakşehir 34306 İstanbul