DijitalMagazin.Net

17 Şubat, Pazartesi

Güncelleme:09:49

Haberler Diğer DijitalMagazin.Net hediye yağmuru başladı.
Üye OlÜye Giriş

DijitalMagazin.Net hediye yağmuru başladı.

hediyeucretsiz_uye_ol_goldDijitalMagazin.Net “Hediye Yağmuru” başladı. Okurlarımıza Sennheiser MX 80 kulaklık, Cube mini Bluetooth, Sony 4 GB ve Super Talent 8 GB flash bellek hediye ediyoruz.

İlk iki ödülümüz 01 Ağustos ve 01 Eylül 2010 günlerinde üyelerimiz arasında yapılacak olan çekilişle Cube mini Bluetooth ve 4GB Sony flash bellek hediye edeceğiz. Çekilişe katılmanız için tek yapmanız gereken DijitalMagazin.Net üyesi olmak. Çekiliş bilgisayar ortamında rastgele seçim yapan Çekiliş v1.1 programıyla yapılacak.

Üçüncü ödül herhangi bir yazımızın içine rast gele bir zamanda eklenecek olan “Ödülü buldunuz. Tebrikler!” yazılı ikonumuzu bulan ve bu konunun başlığını Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir e-posta adresimize gönderecek olan okurumuza gidecek olan Sennheiser MX 80 kulaklık olacak.

Sennheiser_MX_80_kulaklik_1

Dördüncü ve son ödülümüz Super Talent 8GB flash bellek ise 31 Ekim 2010 tarihine kadar forumda en aktif kullanıcımıza gidecek.

Hediyelerin eşit dağıtılması amacı ile ekip üyemiz olan ya da ekip üyemizin yakını olan ve bu kampanyadan hediye kazanan okurumuz bir kez daha kazansa dahi hediye alamayacaktır.

Kazanan okurlarımız Türkiye içi kargo ücreti dahil olmak üzere hiçbir bedel ödemeden hediyelerine kavuşacaktır.


Super_Talent_8GB_flash_bellekSuper Talent 8GB flash bellek

8GB veri depolama alanı sayesinde istediğiniz bilgiyi rahatlıkla yanınızda taşımanıza fırsat veren Super Talent 8GB flash bellek USB 2.0 ile veri transferi yapabiliyor. Yeterince geniş kapasiteli olan 8 GB veri taşıma alanı istediğiniz müzik, film, önemli bilgi ve hatta DVD iso dosyalarınız beraberinizde taşımanız için yeterli bir kapasite.


Sennheiser_MX_80_kulaklikSennheiser MX 80 kulaklık

Mükemmel Sennheiser kalitesinde müzik dinlemenin keyfine varmak, müzik severlerin her zaman ilgisini çekmiştir. Sennheiser MX 80 iPod ve diğer bütün mp3 oynatıcılarla mükemmel performans sağlıyor. DMN okurlarının kulak zevkine hitap edeceğine inandığımız MX 80, bas temelli ses kalitesini, 50-15.000 Hz frekans aralığında sunuyor.


cube_bluetoothCube Bluetooth

Cube bluetooth tak ve unut tarzında bir USB bluetooth cihazı. Bu cihaz sayesinde özellikle sabit bilgisayarlarda karşılaşılan bluetooth eksikliğini gidermek mümkün. Cep telefonu gibi cihazları bilgisayara bağlamak için birebir olan Cube bluetooth bir nohut tanesi büyüklüğünde.
sony_4gbSony 4GB flash bellek

Sony kalite ve güvencesiyle yanınızda ihtiyacınız olan bütün temel yazılımları, müzikleri ve özel dosyalarınızı taşımanız mümkün. Kapaksız tasarımı sayesinde taşıması rahat ve kapak kaybetme derdinden kurtuluyorsunuz. Bunun yerine USB ucu tükenmez kalemlerdeki gibi bir mekanizmayla çalışıyor. Ayrıca ışıklı gövdesi görünümünü de tasarıma gösterilen özeni ispatlıyor.Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.