DijitalMagazin.Net

20 Haziran, Çarşamba

Güncelleme:11:49

Haberler Diğer “FiesTTa Bahar Senlikleri” başlıyor
Üye OlÜye Giriş

“FiesTTa Bahar Senlikleri” başlıyor

fiesttaTürkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom ile grup şirketleri Avea ve TTNET’in katılımıyla ikincisi düzenlenen FiesTTa Bahar Şenlikleri bu yıl, 3-30 Mayıs tarihleri arasında Türkiye çapında 11 üniversitede gerçekleştirilecek, Caddebostan Sahilde spor ve eğlence dolu bir final ile son bulacak.

FiesTTa süresince binlerce öğrenci spor, müzik, dans ve birbirinden eğlenceli oyunlar eşliğinde unutamayacakları bir festival atmosferi yaşayacak.

Üniversite öğrencileri FiesTTa süresince gerçekleştirilecek çok renkli, çok eğlenceli müzik ve spor etkinliklerine katılırken, kendi yeteneklerini sergileme şansı da elde edecekler. FiesTTa Bahar Şenlikleri bu yıl da düzenlendiği üniversite kampüslerinde gençlerin buluşma noktası olacak.

30 günde yaklaşık 6000 kilometre yol kat ederek binlerce öğrenciyle buluşacak olan FiesTTa Bahar Şenlikleri ekibinde, farklı sorumluluk alanlarından 112 personel görev alacak. Ekip, içinde iki özel tanıtım TIR’ının da bulunduğu toplam 20 araçlık bir konvoy ile seyahat edecek.Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.