DijitalMagazin.Net

20 Haziran, Çarşamba

Güncelleme:11:49

Haberler Diğer iStockphoto’dan video’da %15 indirim
Üye OlÜye Giriş

iStockphoto’dan video’da %15 indirim

istockphotoiStockphoto 5. yılını kutlamak amacıyla, özellikle internet reklamcılığında gelişme sağlayan video kültürünü destekler nitelikte bir indirim sunuyor. 400.000'e yakın video arşivi bulunan iStockphoto, 6.500'ü aşkın video ekibi ile haftalık 2.500 yeni video ile arşivini besliyor.

iStockphoto video arşivi ulusal haber programlarında, belgesellerde, filmler ve web reklamlarında kullanılabilecek kalite ve zenginlikte.

Şirket yetkilisi Jim Goertz yaptığı açıklamada "Realite TV, akıllı telefonların kameraları ve sosyal medya sayesinde, çıplak gerçekliği görmeye gerçekten çok alıştık." diyerek videonun hayatımızdaki yerine bakış açılarından bahsetti. Sözlerine "Mükemmele ulaşmak için kullandığımız bazı şeyler inandırıcılığı ciddi şekilde azalttığı için bariz kusurlar haline geldiler. Artık etkili sanatın gerçekliği taklit etmesi gerekiyor." diyerek şirketin tutumunu belirtti.

Bunlarla birlikte yüksek çözünürlük konusudaki hassasiyetlerini ve eksiksiz kurgulanan "mini filmlerin" gördüğü taleplerden söz etti.

"İlk başladığımızda, stok video klipleri basitti. Kumsalda yürüyen etkileyici yaşlı çift ya da farklı ırklara mensup insanların el sıkışması gibi şeyler normdu," diye belirten Goertz, sözlerine şöyle devam ediyor: "Günümüzde videolar çok daha stilize ve kavramsal. Artık katkıda bulunanlar titizlikle hazırlanmış setlere ve aydınlatmaya büyük yatırım yapıyor, çünkü akıllara durgunluk veren görüntüleri bu şekilde elde edebiliyorlar."Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.