DijitalMagazin.Net

20 Haziran, Çarşamba

Güncelleme:11:49

Haberler Diğer Türkiye’nin en kapsamlı dijital müzik hizmeti TTNET müzik’ten…
Üye OlÜye Giriş

Türkiye’nin en kapsamlı dijital müzik hizmeti TTNET müzik’ten…

ttnet_muzikTTNET Müzik, kısa süre önce yenilenen yüzü ve gelişen fonksiyonlarıyla hizmet vermeye devam ediyor ve MP3 formatında şarkı satın alma hizmeti ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Tüm internet kullanıcılarının yalnızca bir e-mail adresiyle kolayca üye olabildiği, ücretsiz ve sınırsız online müzik dinleme (stream) deneyimi sunan TTNET Müzik, aynı zamanda çeşitli MP3 paket alternatiflerini mobil ödeme seçenekleriyle sunuyor.

TTNET Müzik’in kullanıcılardan gelen talepler ve yeni ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirildiğini belirten TTNET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Onuk; “Dijital müzik alanında Türkiye’de öncü rol üstlenen TTNET Müzik, açıldığı ilk günden beri önemli bir boşluğu doldurdu. Şimdi de yenilenen yüzü ve işlevleriyle yine bir ilke imza atıyor.” dedi.

Online sınırsız müzik dinleme deneyimi

Dünyanın en büyük müzik yapımcıları ile yapılan işbirliği sayesinde dijital müziğin gelişmesine büyük katkı sağladıklarını belirten Onuk sözlerine şöyle devam etti: “Ülkemizde müzikseverlerin dijital müziğe erişim imkânı şimdiye dek oldukça sınırlıydı. TTNET Müzik’in geniş arşivi sayesinde kullanıcılar, artık hem Türkçe hem de yabancı şarkıları çok uygun koşullarda satın alabilecek veya online olarak sınırsızca dinleyebilecekler.” dedi.

4 farklı paket ile tüketiciler favori albümlerini oluşturabiliyor

TTNET Müzik, bir albüm fiyatına yaklaşık 10 albüm satın alma imkanı veriyor. 4 farklı paket halinde sunulan MP3 hizmeti, parçaların bilgisayar ortamı dışında MP3 çalarlar, cep telefonları gibi ortamlarda da dinlenmesine olanak sağlıyor. Şarkılar, online üye sayfasından veya cep telefonlarından mobil ödeme seçeneği ile satın alınabiliyor. En yeni yerli ve yabancı albüm ve şarkılara anında erişim imkanı tanıyan TTNET Müzik paketleri şu fiyatlarla sunuluyor:

  • Max Müzik : Ayda 14,90 TL’ye 100 tane MP3 indirme hakkı
  • Müzik Sever : Ayda 9,90 TL’ye 50 tane MP3 indirme hakkı
  • Keyif XL : Ayda 6,90 TL’ye 25 tane MP3 indirme hakkı
  • Keyif : Ayda 3 TL’ye 10 tane MP3 indirme hakkı


Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.