DijitalMagazin.Net

23 Mayıs, Çarşamba

Güncelleme:11:49

Haberler Donanım 2012: Ejderin Yılı!
Üye OlÜye Giriş

2012: Ejderin Yılı!

msiDünya çapında noteboook üreticisi MSI, yeni oyun serisi notebook ürünlerini bu yıl 6-10 Mart tarihleri arasında Hannover, Almanya'da yapılan Cebit 2012'de tanıtmaya hazırlanıyor. Yepyeni GT60 / GT70 & GE60 / GE70 oyun notebookları, uluslararası BT fuarında göz dolduracak. Oyun notebooklarının yanı sıra MSI, yeni U270 ve U180 netbook ürünleri ile Windows işletim sistemli Windpad 110W tableti de görücüye çıkaracak.


nb-cebit-intel-nvidia.jpg

Gelecek Nesil Güçlü Grafik ve İşlemci Teknolojisi

MSI'ın yeni notebook ürün serisi, en yeni ve en hararetli oyunlarda gerek duyulan yüksek performans ihtiyaçlarını karşılamak için, NVIDIA'nın üst seviye gelecek nesil grafik çözümleri ve Intel'in dört çekirdekli i7 işlemcileri ile donatıldı.

nb-cebit-killer.jpg

Oyun tutkunları için özel Ağ yetenekleri

MSI'ın GT serisinde yeni bir özellik var. Bigfoot gaming LAN ağı, online oyunlarda rekor seviyede veri transfer hızlarına ulaşmanızı ve rekabette bir adım önde gitmenizi sağlıyor.

Dünyaca tanınmış Danimarka'lı ses sistemleri üreticisi Dynaudio ile çözüm ortaklığını sürdüren MSI, yeni GT serisi modellerde üst sınıf hoparlörler ve THX TruStudio Pro surround ses özelliklerinin yanı sıra ses G/Ç portlarında güçlendirilmiş altın kaplama ses jakları kullanıyor. Böylece kulaklık kullanın ya da kullanmayın, oyunlarınızı oynarken aynı zamanda mükemmel bir ses deneyimi de yaşamanızı sağlıyor.

nb-cebit-cooperation.jpg Dünyanın önde gelen oyun ekipmanları üreticisi Steelseries ve yine dünyanın tanınmış oyun takımlarından Fnatic ile birlikte çalışan MSI, tüm oyun serisi notebooklarında oyun tutkunları için mükemmel klavyeyi geliştirdi. Tuşların konum, kalite ve boyutları en sıkı oyuncuların ihtiyaçlarını bile karşılayabilecek şekilde tasarlandı. Örneğin Windows işlev tuşu, klavyenin sağ tarafına yerleştirildi, en önemli tuşlardan Ctrl ve Alt tuşları kolay erişim için büyütüldi. Ayrıca oyun klavyesi üstün geriden ışıklandırma senaryoları ile donatılarak oyuncuların büyük turnuvalarda karanlıkta bile istedikleri tuşlara kolayca erişebilmeleri sağlandı. Steelseries klavyeler MSI'ın tüm oyun serisi notebook bilgisayarlarında bulunuyor.

Mücadelenin kızıştığı anlarda veya sanal dünyayı delip geçmek istediğinizde ihtiyacınız olan hız için bilgisayarı kapatıp açmanıza artık gerek yok. Klavyenizin üst kısmında bulunan Turbo Drive Engine (TDE) düğmesine basmanız yeterli. Böylece hız aşırtma hızla devreye girerek ek grafik performansı sağlayacak. Turbo Drive Engine teknolojisi MSI'ın tüm yeni nesil oyun notebooklarında mevcut.

nb-cebit-tde.jpgGüçlü bir sistemin yanında ihtiyacınız olan, oyundaki görüntüleri çok daha hızlı ve ayrıntılı gösterebilen bir ekran. Ekranınızı göremiyorsanız kapışmada kaybettiniz demektir. En ufak gecikme bile büyük aksiliklere neden olabilir. Bu yüzden MSI, en yeni PC oyunlarını oynarken en iyi görüntü performansını elde edebilmeniz ve parlamayan bir ekranda kolayca mücadele edebilmeniz için tüm oyun serisi notebook ürünlerinde Full-HD Non-glare ekranlar kullanır.

nb-cebit-gtseries.jpg

GT Serisinde Fırçalı Aluminyum Tasarım

Yeni GT serisi modelleri yaratılırken her parça ve her detay, bu yüksek performanslı oyun makinalarına profesyonel ve şık bir görüntü sunmak için tasarlandı. Kapağın ortasında bulunan aydınlatılmış beyaz "MSI" harfleri, aluminyum alaşımlı kasanın fırçalı tasarımını öne çıkararak bu oyun makinesini başlı başına bir sınıfa yerleştiriyor. MSI'ın 17.3" GT70 ve 15.6" GT60 modellerindeki fırçalı aluminyum işçilik ise tüm mobil oyun tutkunlarının sahip oldukları kaliteyi dışa yansıtıyor.

nb-cebit-geseries.jpg

Yeni GE serisinde Renkli Film Baskı

MSI'ın yeni GE serisi modelleri GE60 ve GE70, yepyeni renkli film baskı sayesinde bir yıldız savaşçısını andırıyor. GE serisinin 15.6" ekranlı (GE60) modellerine ek olarak MSI, bu ürünlere 17.3" ekranlı bir model (GE70) ekleyerek oyuncuların farklı ekran tercihlerine de hitap ediyor.

nb-cebit-yearofthedragon.jpgDaha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.