DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

Haberler Donanım ASUS’tan Yeni Harici Bluray Combo SBW-06C1S-U
Üye OlÜye Giriş

ASUS’tan Yeni Harici Bluray Combo SBW-06C1S-U

asusOldukça şık bir tasarıma sahip ASUS SBW-06C1S-U harici Bluray sürücüsü, hızlı yazma ve okuma performansi ile de beklentilerin çok üzerini sunan bir optik sürücü. Performans ve zarafeti bir araya getiren SBW-06C1S-U, 6x okuma ve yazma hızında USB 2.0 arabirimi ile veri transferi sağlıyor.

Piano siyahı kaplamaya sahip ASUS SBW-06C1S-U, yine üzeri piano black kaplamalı ayaklığıyla dik olarak da kullanılabiliyor. 142x157x21 mm boyutlarında ve 380 gram ağırlığında olan ürün, kolaylıkla yanınızda taşımaya imkan veriyor.

Product Design Award 2010 ödüllü ASUS SBW-06C1S-U Harici Bluray Combo sürücü tasarımını BluTuner isimli ışıklandırma ile renklendiriyor. Sürücü üzerinde bulunan ortası nokta olan çarpı şeklindeki beyaz çizgiler, sürücü kullanımında mavi renkli ışık saçıyor. Bu ışık düzeyi ürünle birlikte gelen DVD’nin içindeki BluTuner yazılımıyla; bu ışığın derecesini kapalı olmasının yanında %37.5, %50, %75 ve %100 olmak üzere 4 farklı seviyeye göre ayarlanabiliyor.

ASUS_SBW-06C1S-U_kASUS SBW-06C1S-U Harici Bluray Combo sürücü hemen hemen tüm media ortamlarını okuyup yazabiliyor. En güzel ve özel yanı ise bu okuma ve yazmaları çok yüksek bir hızda gerçekleştirmesi. Model isminden de anlaşılacağı gibi ASUS Bluray sürücü 6X hızında bluray medya yazabiliyor.

ASUS SBW-06C1S-U Combo bir sürücü olduğundan DVD ve CD medyalarınıda okuyup yazabiliyor. Ürünün 6X olan Bluray hızına karşılık 8X DVD ve 24X CD okuma ve yazma hızları bulunuyor. 25 GB veri BD-R SL disk kullanırarak 2X hızında 45 dakika 29 saniye yazılabilen ürün 6X hızla aynı veri 23 dakika 39 saniye de yazılabiliyor. Bu bol özellikli harici Bluray sürücünün kutu içeriği de oldukça iyi. Ürünle birlikte yazılım DVD’si, 3D gözlük, USB bağlantı kablosu ve ürünün dik kullanımını sağlayan ayaklık bulunuyor.Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.