DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

Haberler Donanım Fujitsu, AH531'i 399 dolardan başlayan cazip fiyat avantajıyla satışa sunuyor.
Üye OlÜye Giriş

Fujitsu, AH531'i 399 dolardan başlayan cazip fiyat avantajıyla satışa sunuyor.

fujitsuFujitsu'nun genel kullanıma yönelik LIFEBOOK AH531 dizüstü bilgisayarları, yüksek fiyat / performans oranlarıyla dikkat çekiyor. Fujitsu kalitesi ve güvenilirliğinin 399 dolardan başlayan fiyatlarla sunulduğu AH531 dizüstü bilgisayarlar, güvenilir, güçlü tasarımları, yüksek performanslı grafik özellikleri, sıvı dökülmelerinden etkilenmeyen klavyeleri ve en iyi mobil performansı sunmalarıyla kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Mobil yaşam şimdi size kolay

Hem özel hem iş yaşamında yakın bir dost olarak tanımlanan  LIFEBOOK ailesinin bu yeni ürünü AH531, güçlü tasarımıyla kullanıcılara pek çok alanda başarılı bir performans vaat ediyor. Yeni nesil Intel Sandy Bridge işlemcilere sahip dizüstü bilgisayar, bir veya daha fazla uygulamanın eş zamanlı kullanıldığı zamanlarda en iyi mobil performansı gösteriyor. 2,5 kg ağırlığındaki ürün, 7 saatin üzerindeki pil ömrüyle de mobil hayatı destekliyor.

Bu dizüstünde yok "yok"

Opsiyonel 3G / UMTS bağlantısı, entegre Intel Centrino Wireless N1030 WLAN teknolojisi, Bluetooth ve Gigabit LAN bağlantıları seçenekleriyle LIFEBOOK AH531 kullanıcıları her zaman her yerde internete bağlı kalabiliyor. LIFEBOOK AH531, web kamerası, entegre dijital mikrofonu ve stereo hoparlörleri, video ve yazılı sohbet özellikleriyle de daha eğlenceli bir kullanım sağlıyor. Ürün aynı zamanda USB bağlantısıyla iPod, mp3 çalar, fotoğraf makinesi gibi cihazların şarjının bitmesi durumunda yardıma koşuyor.

Bu üstün dizüstü herkese üstten bakıyor

Ergonomik çalışmayı sağlayan, 39,6 cm'lik (15,6 inç) HD LCD ekranda Crystal View teknoloji sayesinde renkler daha canlı ve parlak şekilde görüntüleniyor. Kullanıcıların parlak ve parlamayan ekran arasında seçim yapma şansları bulunuyor. LIFEBOOK AH531'i destekleyen Intel HD Graphics teknolojisi, grafiklerin işlemciye entegre edilmesiyle performansın yükselmesini sağlıyor. Farklı donanım ihtiyaçlarını da ortadan kaldıran LIFEBOOK AH531, 3 boyutlu oyunlara kadar her türlü grafiği destekliyor.

Dizüstü bilgisayar, Intel’in i3, i5 ve i7 istemcilerinde olan yeni HD çözünürlüğünde kablosuz görüntü aktarma teknolojisi Intel Wireless Display (Intel WiDi) özelliği sayesinde televizyon ekranlarına  kablosuz bir şekilde bağlanabiliyor. Böylece film, video, fotoğraf, çevrimiçi programlar gibi içerikler net ve keskin bir görüntüyle televizyonda izlenebiliyor.

Kaybolma ve çalıntı karşısında panik yapmaya gerek yok

Sıvı dökülmelerine karşı korumalı klavyesiyle meydana gelebilecek olası zararları ortadan kaldıran LIFEBOOK AH531, aynı zamanda Intel’in i3, i5 ve i7 istemcili modellerinde opsiyonel olarak Intel Anti-Theft (Intel AT) teknolojisiyle hırsızlığa karşı korunuyor. Çalınan veya kaybolan bilgisayarların uzaktan erişimle etkisiz hale getirilmesi, daha sonra da sisteme zarar verilmeden yeniden çalıştırılmaları mümkün oluyor.Fujitsu_Lifebook_AH531Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.