DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

Haberler Donanım Genius GHP- 420S ile Her Yerde Müziğin Keyfine Varın
Üye OlÜye Giriş

Genius GHP- 420S ile Her Yerde Müziğin Keyfine Varın

Genius gezmeyi seven müzikseverler için tasarladığı ilk dikdörtgen kulaklığı GHP-420’yi piyasaya sundu.
Gelişmiş taşınabilir açık hava kulaklığı GHP-420S hafifliği ve 90º dönebilen hareketli kulaklık tasarımıyla her türlü ortamda büyük konfor sağlıyor. Ayarlanabilir kafa bandı her kafa boyutuna rahatça uyum sağlıyor. 30 mm neodimyum sürücüsü ise kristal berraklığında ses çıkışı sunuyor. Şık tasarımıyla müzikseverlerin göz zevkine de hitap eden GHP-420S koyu mavi, mor, beyaz ve siyah olmak üzere dört çekici renk seçeneğine sahip.

geniusGenius gezmeyi seven müzikseverler için tasarladığı ilk dikdörtgen kulaklığı GHP-420’yi piyasaya sundu. Gelişmiş taşınabilir açık hava kulaklığı GHP-420S hafifliği ve 90º dönebilen hareketli kulaklık tasarımıyla her türlü ortamda büyük konfor sağlıyor. Ayarlanabilir kafa bandı her kafa boyutuna rahatça uyum sağlıyor. 30 mm neodimyum sürücüsü ise kristal berraklığında ses çıkışı sunuyor. Şık tasarımıyla müzikseverlerin göz zevkine de hitap eden GHP-420S koyu mavi, mor, beyaz ve siyah olmak üzere dört çekici renk seçeneğine sahip.

420-4color-HDaha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.