DijitalMagazin.Net

23 Mayıs, Çarşamba

Güncelleme:11:49

Haberler Donanım Genius MousePen M508WX
Üye OlÜye Giriş

Genius MousePen M508WX

geniusGenius’ın popüler MousePen serisinin en yeni üyesi MousePen M508WX kablosuz tablet tasarımlarınız için sınırsız özgürlük sunuyor. 5” x 8” çalışma alanına sahip grafik tabletin 4,3 ve 16.10 arasında değiştirilebilen ekran oranı ile tasarımlarınızı daha kolay ve doğal bir yolla yaratabilirsiniz.

2.4 GHz kablosuz iletişim ile 10 metreye kadar sorunsuz çalışan MousePen M508WX ile bağlantı problemlerini kafanıza takmadan istediğiniz yerde çalışmanız mümkün. 5120 LPI yüksek çözünürlüklü 2048-seviye basınç hassasiyetli kalemi ve kablosuz faresi ise tüm profesyonel ihtiyaçlarınızı giderecek özelliklere sahip.

Tüm çalışma alanını saran bileklik desteği sayesinde projeleriniz üzerinde uzun saatler boyunca rahatlıkla çalışabilirsiniz.
MousePen M508WX, üzerinde bulunan dört hızlı erişim tuşu sayesinde Geri Alma, Silgi, Yakınlaştırma ve Uzaklaştırma fonksiyonlarına anında ulaşmanızı sağlarken 13 programlanabilir kısayol tuşu ile istediğiniz Office ve uygulama fonksiyonlarına erişmenize olanak veriyor. PenDrawer, PenSign ve Pen Toolbar yazılımları ile birlikte satılan MousePen M508WX, kullanışlı kalemliği ve şampanya sarısı kaplaması ile profesyonel ve şık bir tasarıma sahip.

Son Kullanıcı Fiyatı: 348.99TL

MousePen_M508WX-1MousePen_M508WX-3MousePen_M508WX-3D-BOXDaha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.