DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

Haberler Donanım Genius'tan yeni G-Shot HD585T Kamera
Üye OlÜye Giriş

Genius'tan yeni G-Shot HD585T Kamera

geniusGenius G-Shot HD585T’nin maksimum hız ve düşük enerji tüketimi için tasarlanan yeni kuşak görüntü işlemcisi ile Full HD videolar çekmek mümkün oluyor.

30 fps/ 1920x1080 piksel (1080P) Full HD video kayıt özelliğine sahip olan Camcorder 5X optik ve 4X dijital yakınlaştırma olmak üzere 20X yakınlaştırma yapabiliyor.

Yazılım interpolasyonu olmaksızın 5X gerçek optik yakınlaştırma yapabilen G-Shot HD585T bu sayede olağanüstü renkli videolar çekebiliyor.

Yüz Tanıma özelliği, algılanan yüzler aracılığıyla ayarları optimize ederek daha net ve doğal görüntüler elde etmeye olanak sağlıyor.

Üç inç 16:9 dokunmatik ekranı ile G-Shot HD585T aynı anda hem video hem de fotoğraf çekebiliyor. Dahası, kaydettiğiniz videoları oynatırken video içeriklerini fotoğrafa dönüştürmek ve HDMI kablosu sayesinde çekilen görüntüleri HDTV uyumlu televizyonlardan izleyebilmek de mümkün.

Görüntüyü 1/2x~1/16x daha yavaş oynatma, arkadan gelen ışığı telafi etme ve yazılım interpolasyonu ile 5MP’den 12MP’e kadar çözünürlük ise G-Shot HD585T’nin diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Tavsiye edilen son kullananıcı fiyatı ise 400 TL olarak belirtiliyor.

Genius_G-Shot_HD585TDaha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.