DijitalMagazin.Net

17 Şubat, Pazartesi

Güncelleme:09:49

Haberler Donanım MSI Click BIOS II ile OC ayarlarını kaydet, paylaş!
Üye OlÜye Giriş

MSI Click BIOS II ile OC ayarlarını kaydet, paylaş!

msiMSI, kullanıcılara en yeni teknolojileri sunmaya devam ediyor. Dünyanın ilk PCI Express Gen3 anakartını üreten MSI, Click BIOS II ile başka bir ilke daha imza atıyor. BIOS ayarlarını, hem Windows hem de BIOS üzerinden tek bir arabirimden kullandıran Click BIOS II teknolojisi, aynı zamanda hız aşırtma profillerinin dosya olarak kaydedilmesine de izin veriyor. Böylece kullanıcılar tüm dünyadan MSI kullanıcıları ile BIOS ayarlarını kolayca paylaşabiliyor, profesyonel OverClock ayarlarını MSI anakartlarına yükleyebiliyorlar.

Click BIOS II Nedir?clickbios2

cbiissClick BIOS II, UEFI BIOS ayarlarınızı fare ve klavye ile kolayca yapmanızı sağlıyor. Aynı zamanda kullanıcılar Windows üzerinden de bu ayarları yapabiliyor. Hız aşırtmada esneklik sağlayan Click BIOS II beraberinde online sürücü ve BIOS güncellemesi, sabit disk yedekleme, internet tarayıcısı gibi birçok yararlı yazılım da geliyor. Böylece hem sisteminizi güncel tutmada, hem de geri yüklemede yardımcı oluyor. Click BIOS II, tüm PCI Express Gen3 anakartlarda bulunuyor.

z68a-gd80_and_z68a-gd65Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.