DijitalMagazin.Net

26 Nisan, Perşembe

Güncelleme:11:49

Haberler Internet Akbank’tan, Türkiye’nin ilk ‘iPad Şubesi’...
Üye OlÜye Giriş

Akbank’tan, Türkiye’nin ilk ‘iPad Şubesi’...

e-Posta Yazdır PDF
akbankAkbank, şimdi de Türkiye'nin ilk iPad Şubesi'ni hayata geçirdi. Türkiye'de iPad için hazırlanan ilk bankacılık hizmeti olan iPad Şubesi, Akbank müşterileri için hayatı kolaylaştıracak birçok işlevi yerine getiriyor.

Türkiye'de resmi satışının yakında başlaması beklenen iPad'ler için altyapısını şimdiden hazırlayan ve hizmetlerini devreye sokan Akbank, mevcut ve gelecekteki iPad kullanıcılarının birçok bankacılık işlemlerini kolayca yapabilmelerini sağlıyor. iPad kullanıcıları, www.akbank.com adresindeki Akbank iPad Şubesi'ne girerek, hesap ekstresi görüntülemeden döviz alım-satımına birçok işlemi iPad'e özel olarak hazırlanmış hizmet merkezinde birkaç tıkla yapabilecekler.

iPad için özel olarak hazırlanan, tasarımı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan Akbank iPad Şubesi'nde mevcut bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, çok yakında WINGS Gezgin, iPad Yatırımcı gibi başka çok özel ve benzersiz uygulamalar da yer alacak.

iPad kullanan Akbank müşterilerinin bu uygulamayla yapabilecekleri işlemlerden bazıları şöyle: hesap işlemleri, kredi kartı işlemleri, para transferleri; döviz, hisse senedi, yatırım fonu, hazine bonosu alım satımı gibi yatırım işlemleri ve GSM kontör yükleme, ödeme işlemleri.

ipad_0230

Akbank iPad Şubesi ile ilgili bir açıklama yapan Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil, "Akbank dünyadaki trendleri, en son teknolojileri yakından takip ediyor ve bunları hızla müşterilerinin kullanımına sunuyor. Şu sıralarda dünyada bir iPad olgusu var. Akbank da internet şubesini iPad'in getirdiği yeni teknolojik olanaklarla revize etti ve kendine özgü dizaynı ile Türkiye'nin ilk iPad Şubesi'ni hizmete soktu. Akbank, iPad uygulamaları geliştirmeye devam edecek. Müşterilerimizin bu yenilikçi uygulamalarımızı beğeneceğini ve piyasadaki diğer uygulamalardan farklı bulacağına inanıyoruz. İPad ile müşterilerimiz Akbank'ı artık her zaman ve her yerde yanında bulundurabilecek, ihtiyaç duyduğu birçok bankacılık işlemini kolayca iPad'den yapabilecek" dedi.Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.