DijitalMagazin.Net

26 Nisan, Perşembe

Güncelleme:11:49

Haberler Internet Dünyanın En Büyük Elektronik Spor Ligi Türkiye’de
Üye OlÜye Giriş

Dünyanın En Büyük Elektronik Spor Ligi Türkiye’de

e-Posta Yazdır PDF

eslAvrupa'nın ve dünyanın en büyük elektronik spor ligi olan ESL ( Elektronik Sporlar Ligi ) artık Türkiye'de (http://www.esl.eu/tr). 25 Haziran'da kapılarını açacak olan ESL Türkiye'de, oyuncular hem bireysel hem de takım olarak liglere katılma şansı bulabilecekler. Liglerde dereceye giren kullanıcıları sürpriz hediyelerin beklediği ESL'in henüz resmi açılışı gerçekleşmemesine rağmen 14.304 kullanıcısı bulunuyor.

ESL Türkiye, ülkemizde en popüler olan 6 farklı bilgisayar oyunu için 6 Ladder'la açılacak. ESL Türkiye'de oyuncular dilerse sadece eğlenmek için, dilerse de profesyonel olarak oynama fırsatı bulabilecekler.

Lig Sistemi

Ladder: Herkese açık olan bu lig tipinde başlangıç ve bitiş süresi bulunmuyor. Oyuncular tarafından çok sevilen bu sistem, takımların sürekli olarak birbirinden puan kazanabildiği veya kaybedebildiği heyecanlı ve dinamik bir yapıya sahip. Her seviyeden oyuncu ve takım bu Ladder'lara kabul ediliyor. Takımlar puanlarına ve geçmiş maçlarına bakarak kendilerine rakip gördüğü takımı seçip maç teklifinde bulunabiliyor.

Kiminle oynayacağınızı bilin!

Rastgele sunucularda düşük seviyedeki oyuncularla oynarken sıkılma ya da yüksek seviyedeki oyuncularla oynarken zorlanma derdinin sonu geliyor. ESL Türkiye'deki otomatik sistem sayesinde, oyuncular kendi seviyelerindeki diğer oyuncularla karşılaşabilecek.

Tanınmış takım ve oyuncularla oynayabilme fırsatı!

ESL Türkiye sayesinde oyuncular, bugüne kadar sadece isimlerini ve başarı hikâyelerini duydukları dünyaca ünlü isimlerle birlikte oyun oynama fırsatına sahip olacak.

Diğer ülkelerdeki oyuncularla oynayabilme fırsatı!

ESL Türkiye'de oyuncular yeni insanlarla tanışıp, tatlı bir rekabet içerisinde birlikte oyun oynayıp yeni arkadaşlıklar kurabilecekler.

Katılım ücreti yok, bilet yok!

Ev konforunda, yeni insanlarla yeni arkadaşlıklar kurarak hem eğlenip hem de ödül kazanabilme şansı ESL Türkiye'de oyuncuları bekliyor.Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.