DijitalMagazin.Net

26 Nisan, Perşembe

Güncelleme:11:49

Haberler Internet TTNET'ten Şeker Gibi Kampanya
Üye OlÜye Giriş

TTNET'ten Şeker Gibi Kampanya

e-Posta Yazdır PDF

ttnetTTNET, borcu bulunan aboneleri için “Tatlıya Bağlayalım” kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında, borcu bulunan abonelere faizlerini sıfırlama ve taksitle ödeme olanağı sunuluyor.

“Tatlıya Bağlayalım” kampanyasından; haberleşme hizmetlerinden doğan borçlara ilişkin olarak, 31 Mart 2011 tarihinden önce aboneliği iptal edilmiş ve halen borcunu ödememiş borçlular, başvuru tarihinde taksitlendirmesi devam eden borçlular, alacağın doğduğu tarihe bakılmaksızın, hasardan kaynaklanan dava dosyası bulunan borçlular ve haberleşme hizmetleri dışında, kampanya başladığında temerrüde düşmüş borçlular faydalanabilecekler. “Tatlıya Bağlayalım” kampanyası 31 Ekim 2011 tarihine kadar devam edecek.

Kampanyaya katılarak borçlarını ödemek isteyenlerden faturasız gecikme bedeli de tahsil edilmezken, abonelerden sadece anapara, faturalı gecikme bedeli, masraflar ve vekalet ücretinin bir kısmı tahsil ediliyor. Taksitli kredi kartı ödemeleri, anlaşmalı bankaların kredi kartları olan Vakıfbank Worlcard ve Yapı Kredi Worldcard ile 55 TL ve üzeri borçlar için, 6 aya kadar taksitlendirilebiliyor.Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.