DijitalMagazin.Net

26 Nisan, Perşembe

Güncelleme:11:49

Haberler Internet Üniversite terihcinizi test edin!
Üye OlÜye Giriş

Üniversite terihcinizi test edin!

e-Posta Yazdır PDF

hangi-universiteÖğrencilerin etkin tercih yapmalarına yardımcı olacak tercih prova simulasyonu ve rehberlik sağlayan hangiuniversite.com Vodafone ile bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu kapsamda Vodafone’un Cep Özgür’lüleri hangiuniversite.com sayesinde üniversite tercihi yaparken de deneme özgürlüğüne sahip oluyorlar.

hangiuniversite.com Vodafone Cep Özgür’lü gençlere, ÖSYM'ye gönderecekleri kesin tercih listesini en doğru şekilde oluşturma ve aynı anda binlerce kişiyle tercih provası yapabilme şansı sağlıyor. Cep Özgür'lü gençler bu kaçırılmaz özgürlükten yararlanmak için cep telefonlarından TERCIH yazıp 1001'e kısa mesaj olarak gönderiyor, gelen şifreyle hangiuniversite.com'a ücretsiz olarak üye olup tüm ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayabiliyorlar.

Hangiuniversite.com’dan ücretsiz olarak yararlanan Vodafone’un Cep Özgür’lü gençleri tercih ve puanlarını sisteme girerek Türkiye genelinde kaç kişinin hangi üniversite ve bölümleri istediğini, puanıyla bu yılki eğilimlere göre hangi bölümü kazanabileceğini öğreniyor; yani ‘tercih provası’ yapıyorlar. Prova sonucuna göre de, tercih listesini yeniden düzenleyerek, kazanma şanslarını artırabiliyorlar.

www.hangiuniversite.com sitesinde, tercih simülasyonunun yanı sıra, tüm üniversitelerle ilgili ayrıntılı bilgiler de bulunuyor. Siteye üye olanlar, ek kontenjanlar ve tercihlerine uygun burs imkanlarından öncelikle haberdar ediliyor. Toplam 5 provadan oluşan ve ilkinin geçtiğimiz günlerde tamamlandığı sistemde 2. prova 29 Temmuz’da, 3. prova 31 Temmuz’da, 4. prova 3 Ağustos’ta ve son prova ise 4 Ağustos’ta yapılabiliyor.

Hangi Üniversite Proje Yöneticisi Hasan Yaşar, konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Üniversite adaylarının tercih döneminde en etkin tercih listesini oluşturması için hazırlanan hangiuniversite.com’un Vodafone ile yaptığı işbirliğinden memnuniyet duyuyoruz. Vodafone Cep Özgür’lü gençler Hangiuniversite.com’u ücretsiz olarak kullanarak rakiplerine göre daha bilinçli ve etkin bir tercih listesi hazırlayabilecekler.”Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.