DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

Haberler Sektör Microsoft Türkiye'ye "Yılın Ülkesi" ödülü
Üye OlÜye Giriş

Microsoft Türkiye'ye "Yılın Ülkesi" ödülü

microsoftDünyada krizin etkilerinin atlatılmaya çalışıldığı bugünlerde Microsoft Türkiye'den sevindirici bir haber geldi. Ekonomileriyle yarıştığımız Brezilya, Rusya, Hindistan ve Çin gibi ülkeleri geride bırakan Microsoft Türkiye, tarihinde ilk defa Microsoft içinde gelişen ülkeler arasında, krizden bir adım önde çıkarak "Yılın Ülkesi" seçildi.

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, "Yılın Ülkesi" ödülü için verilen "Şampiyonluk Kupası"nı, Microsoft Corporation CEO'su Steve Ballmer'ın elinden aldı. ABD'nin Atlanta kentinde yapılan ve 14 bin yönetici ile çalışanın katıldığı "Microsoft Global Exchange Summit"de düzenlenen törende konuşan Özmen, Türkiye ekonomisinin potansiyeli açısından "Yılın Ülkesi" seçilmenin önemine dikkat çekerek, "Microsoft Türkiye olarak hedefimiz bu ödülle koyduğumuz çıtayı daha da yukarılara taşımak" dedi.

 

Odul_Toreni

Soldan sağa: Microsoft Corporation CEO'su Steve Ballmer, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, Microsoft COO (Chief Operating Officer) Kevin Turner, Microsoft Uluslararası Başkanı Jean Philippe CourtoisDaha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.