DijitalMagazin.Net

17 Ocak, Cuma

Güncelleme:09:49

Haberler Sektör U2'nin Son Albümü "BEST OF U2", SD Kart Olarak Avea Bayilerinde!
Üye OlÜye Giriş

U2'nin Son Albümü "BEST OF U2", SD Kart Olarak Avea Bayilerinde!

avea

Müziği farklı boyutlarıyla sahiplenen, müzik alanında gerçekleştirdiği etkinlik ve sunduğu servisler ile ilklere imza atan Avea, dünyanın en büyük rock gruplarından olan U2’nin son albümü “Best of U2”yi, 2GB’lık SD Kart olarak Avea bayilerinde müzikseverlerle buluşturuyor.

Avea tarafından U2 tutkunları için özel olarak hazırlanan ve yabancı bir rock grubunun eserleri ve görsellerinin bulunduğu, Türkiye’de satışa sunulan ilk SD Kart olma özelliğini taşıyan “Best of U2” SD Kart, U2’nin en çok satan ve klasikleşmiş 12 adet şarkısını, video kliplerini, şarkı sözlerini ve fotoğraflarını bir arada sunuyor.

 

Müzik tutkunları, SD Kart’ın üzerindeki özel bir yazılımla, cep telefonlarından U2’nin resmi web sitesine bir dokunuşla ulaşabiliyor ve www.aveamuzik.com müzik platformundan da U2’nin bütün şarkılarını cep telefonlarına indirebiliyor.

 

Sınırlı sayıda üretilerek piyasaya sürülen “Best of U2” SD Kart aynı zamanda cep telefonlarında hafıza kartı olarak da kullanılabiliyor.Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.