DijitalMagazin.Net

17 Şubat, Pazartesi

Güncelleme:09:49

Haberler Teknoloji Nokia 6700 Classic ve Nokia 6303 Classic
Üye OlÜye Giriş

Nokia 6700 Classic ve Nokia 6303 Classic

Makale içeriği

  1. Nokia 6700 Classic ve Nokia 6303 Classic (bulunduğunuz sayfa)
  2. Nokia 6700 Classic İlk İzlenim

nokia-6700Nokia geniş ürün yelpazesine yeni bir ürün daha ekledi. Nokia'nın yeni cep telefonu 6700 Okan Bayülgen'in çekimlerinden oluşan bir fotoğraf sergisiyle tanıtıldı. Özellikle 3G, dahili GPS, 5 MP kamerasıyla öne çıkan Nokia 6700, tasarımıyla da her tarza uyum sağlıyor.


Tanıtımda Okan Bayülgen, Nokia Türkiye Pazarlama Müdürü Çiçek Uyansoy İcan, Nokia Türkiye Genel Müdürü Conor Pierce konuşma yaptı. Pierce "Nokia'nın geleceğe dair vizyonu, insanların önem verdiği her noktayla bağlantı kurmasını sağlayarak onlara güç vermek ve her anın keyfini çıkarabilmelerine katkıda bulunmak şeklinde özetlenebilir. Bu vizyonla Nokia son yıllarda özellikle yalnızca cihaz değil, cihazla birlikte navigasyon, müzik ve e-posta gibi servisler de satan bir firma haline geldi. Servislere verdiğimiz önem doğrultusunda 1 Ocak 2008'de Nokia'nın Servisler Birimini kurduk ve bu konuda olağanüstü bir ilerleme kaydettik. Ovi servisleri vizyonu kapsamında harita, müzik, mesajlaşma, oyun ve medya olarak beş temel servise odaklanıyoruz. Bu servislerimiz 'İnsan' ve 'Yer' boyutunda birbirine bağlanıyor. Bu stratejimizin insanların bilgiye erişim ve birbirleriyle iletişim şekillerini değiştirerek Nokia'nın çözümlerini farklılaştıracağına inanıyoruz," dedi.
Pazarlama Müdürü Çiçek Uyansoy İcan Nokia 6700'la eş zamanlı olarak Nokia 6303 classic modelini de piyasaya sunduklarını belirtti. İcan Nokia 6300 hakkında şu bilgileri verdi: “Nokia 6303 classic, 3,2 megapiksel kamera, 2,2 inç geniş ekran ve önceden yüklü Nokia Maps gibi uzun bir özellikler listesini mükemmel pil performansıyla birleştiriyor. Bütün bunlara ek olarak, kullanıcılar, herhangi bir müzik aksesuarını standart 3,5 mm jack çıkışına bağlayabiliyorlar. Ayrıca binlerce şarkının saklanabileceği tam gelişmiş bir mobil müzik çalar da sunuluyor.”
Nokia 6700 classic'in tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 679 TL, Nokia 6306'ün tavsiye edilen tüketici satış fiyatı ise 399 TL

.

 

Sayfa 1 / 2Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.