DijitalMagazin.Net

26 Nisan, Perşembe

Güncelleme:11:49

Haberler Teknoloji Panasonic değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi Lumix GF
Üye OlÜye Giriş

Panasonic değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi Lumix GF

panasonic_lumixPanasonic’in değiştirilebilir lens özellikli hafif ve kompakt dijital fotoğraf makinesi Lumix GF5 profesyonel görüntü kalitesi ve Full HD video kaydını ultra kompakt bir gövdede sunacak şekilde tasarlanmış bulunuyor. Fotoğraf severlerin ceplerine ya da çantalarına kolaylıkla sığdırabilecekleri Panasonic Lumix GF5’in Light Speet Auto Focus (Otomatik Odaklama) özelliği sayesinde hiçbir ayrıntı kaçmıyor. Yüksek hassasiyete sahip 12.1 megapiksel Live MOS görüntü sensörüne sahip olan Lumix GF5, bu özelliği sayesinde hem canlı hem de ayrıntılı görüntü ve HD videolar sunarak, mükemmel sonuçlar elde etmeyi isteyen herkes için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Panasonic Lumix GF5, Haziran ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak. Ürünün tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 1.699 TL.

Panasonic_Lumix_GF5


Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.