DijitalMagazin.Net

17 Şubat, Pazartesi

Güncelleme:09:49

Haberler Yazılım iPhone için Mobil Yazılım Geliştirin!
Üye OlÜye Giriş

iPhone için Mobil Yazılım Geliştirin!

acm

4-5-6 Ağustos tarihlerinde Nexobile tarafından İstanbul’da gerçekleştirilecek olan iPhone için Mobil Yazılım Geliştirme Eğitimi’ne katılanlar, bir yandan mobil uygulama geliştirme yatırımının en hızlı geri dönüş sağladığı platform hakkında bilgi sahibi olurken 3 günün sonunda merkez sistemler ile entegre çalışan iPhone uygulamaları geliştiriyor.

ACM tarafından kurulan mobil çözüm şirketi Nexobile’in 4-5-6 Ağustos tarihlerinde Point Otel Barbaros’ta düzenleyeceği iPhone için Yazılım Geliştirme Eğitimi kapsamında katılımcılar merkez sistemler ile entegre çalışan iPhone uygulamalarını geliştirebilir düzeye geliyor. Ayrıca eğitim aracılığı ile Objective-C ve Object Oriented Programming yaklaşımlarında yeni bir bakış açısı kazanmak mümkün hale geliyor.

iPhone için Mobil Yazılım Geliştirme programı çerçevesinde Objective-C, Xcode IDE, IOS SDK, Client-Side Database ve Server-Side Integration kurulumu ile özellikleri işleniyor. Mevcut hizmetlerini mobil dünyaya taşımayı hedefleyen kurumlar ve iPhone üzerinde yazılım geliştirme konusunda başlangıç seviyesinde bulunan tüm yazılımcılar eğitime davetli.

Katılımcıların aşağıdaki şartları yerine getirmeleri bekleniyor:

  • Eğitime gelirken Mac os x (10.6.6 ve üzeri sürüm) kurulu bilgisayarları ile gelmeleri;
  • Objective-C ile ön çalışma yapmış olmaları;
  • OOP destekli program dillerinden en az birini tecrübe etmiş olmaları.

Katılımcıların belirli bir ücret karşılığında kayıt yaptrabilecekleri eğitimin kotası 25 kişi ile sınırlandırıldığından başvuruların bir an önce yapılması tavsiye ediliyor.Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.