DijitalMagazin.Net

21 Haziran, Perşembe

Güncelleme:11:49

İnceleme Ağ ürünleri [İnceleme] ASUS RT-N10 Router
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] ASUS RT-N10 Router

Makale içeriği

  1. [İnceleme] ASUS RT-N10 Router (bulunduğunuz sayfa)
  2. Kurulum
  3. Değerlendirme

rt-n10Dahili router özelliği olan ADSL modemlerin sayesinde çoğu zaman ayrı bir router cihazı satın almaya ihtiyacımız olmaz. Ancak router cihazları kablosuz ve kablolu ağ bağlantı hızlarında önemli avantajlara sahip olabiliyorlar.

Özellikle ağ üzerinde yoğun veri aktarımı yapılan çok-oyunculu oyunlar gibi uygulamalarda kullanılan router’ın performansı birinci derecede önem kazanıyor.

ASUS, EZ N serisinin bir üyesi olan RT-N10, kullandığı Broadcom’un Accelerange ürün ailesine ait köprü yongası ile yüksek performansı korurken uygun fiyatı da garanti ediyor.

GXrBjLAY81qYFkO0_500

ASUS Router, 802.11n Draft 2.0 desteği ile 150 Mbps kablosuz bağlantı hızlarına ulaşabiliyor. Dört adet 10/100 LAN portuyla da kablolu yüksek hızlı bağlantıyı destekleyen RT-N10, şık ve özgün tasarımıyla da masanızda güzel bir görüntü sergiliyor.

Ürün kutusundan router, kurulum ve kılavuzların olduğu CD, 100 Mb ağ kablosu, kısa bir kurulum kılavuzu ile kablosuz anteni çıkıyor.

 

Sayfa 1 / 3Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.