DijitalMagazin.Net

21 Haziran, Perşembe

Güncelleme:11:49

İnceleme Ağ ürünleri Linksys Cisco WRT610N
Üye OlÜye Giriş

Linksys Cisco WRT610N

Linksys Cisco WRT610Nİlk olarak dış görüntüsünde estetiğiyle büyüleyen ürünün kullanımının yanı sıra hızı da sizi etkileyecek. Şimdi gelelim bu şık cihazın özelliklerine. Yerleşik bir çift bantlı, hız ve menzili artırılmış Kablosuz Erişim Noktası'na sahip WRT610N 4 port’a sahip. Bunun yanı sıra bir de USB girişi bulunuyor. Bu cihazda anten aramayın, çünkü anteni yok. Yerleşik çift bant özelliğiyle ayrı radyo bandı, mevcut bant genişliğinizi iki katına çıkartıyor.
İsterseniz bir 2,4 GHz. bantınızdan internette gezinmeye devam ederken, 5 GHz. bantınızdan ortamda ki bilgisayarlarla dosya paylaşımı yapın, isterseniz oyun oynayın. Aynı anda desteklenen bu ayrı bantlar sayesinde kesinti yaşamadan eğlencenin keyfini yaşayın.

Wireless-N teknolojisi ile ölü noktaları azaltan WRT610N, maksimum kapsam ve hız sağlayan güçlü sinyaller üretmek için bant başına birden çok radyo kullanabiliyor. Ağınızdan veya internet üzerinden dosyalarınıza erişmek için sabit sürücünüzü veya USB depolama cihazınızı WRT610N'e bağlamanız yeterli olacak. İnternetten gelebilecek saldırılar için geliştirilmiş bir de kablosuz güvenlik ve SPI güvenlik duvarına da bu ürünle sahip olacaksınız.
Eşzamanlı Dual-N Bantlı Wireless Router, aynı anda iki radyo bandında çalışarak, pürüzsüz High-Definition video, gecikmesiz oyun oynama ve kesintisiz müziği 5GHz'lık banttan sağlarken, internette sörf yapmak, dosya paylaşmak, e-posta göndermek ve yazdırmak için 2.4 Ghz.'lık bandı kullanır. Wireless-N teknolojisi her iki bantta kapsam ve hızı artırırken, Linksys Entertainment Optimized Networking (Eğlence Optimizasyonlu Ağ) teknolojisi, ağ trafiğini öncelik sırasına koyarak, HD video akışı gibi zamana duyarlı uygulamaların pürüzsüzce çalışmasını sağlıyor.
Storage Link özelliğiyle USB ara yüzüne sahip depolama ürünlerinizi ağda kolayca paylaşıma açıyor. Böylece ağınızdan erişebileceğiniz verilerinize aynı zamanda internetten de erişim sağlayabiliyorsunuz.
Kurulumda hiç bir zorlanmayla karşılaşmayacağınız Linksys WRT610N, size LELA (Linksys EasyLink Advisor) programını veriyor. LELA sayesinde ağınız büyüdükçe yönetim ve optimizasyon da kolaylaşıyor. Wi-Fi Protected Setup ile tek bir düğmeye basarak güvenli kablosuz bağlantılarınızı kurabiliyorsunuz.
Fiyat bakımından bu özelliklere baktığınızda vereceğiniz paraya acımıyorsunuz. Amatör ev kullanıcılarından ziyade, ofisinizde, oyun salonunuzda veya kablosuz iletişimde sorun yaşamak istemeyenlerin karşısına çıkıyor.Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.