DijitalMagazin.Net

17 Şubat, Pazartesi

Güncelleme:09:49

İnceleme Çevre birimleri [İnceleme] Altec Lansing VS2620 Stereo 5W RMS Speaker
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Altec Lansing VS2620 Stereo 5W RMS Speaker

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Altec Lansing VS2620 Stereo 5W RMS Speaker (bulunduğunuz sayfa)
  2. Tasarım
  3. Ses Kalitesi
  4. Değerlendirme

altec_lansingBilgisayar kullanıcıları genelde iki parçadan oluşan stereo hoparlör sistemlerine yöneliyorlar. Az yer kaplamaları ve kabul edilebilir sesleriyle 2.0 olarak adlandırılan bu sistemler en çok satılan masaüstü hoparlörler olarak özel bir yere sahip.

Elbette 7.1 gibi çevresel ses sistemlerinin yanında sönük kalan 2.0 sistemler temek bir bilgisayar kullanıcısının tüm ses ihtiyacını karşılayabiliyor.

Altec Lansing, 1936'dan beridir ses sistemleri hakkında uzmanlaşmış Amerikan kökenli bir firma. Genelde ürettiği yüksek kaliteli ses sistemleriyle tanınıyor. Altec Lansing HP, Compaq, ASUS ve Dell gibi bilgisayar firmalarına da OEM ses sistemleri sağlıyor.

bd847337-2

Altec Lansing'in VS2620 ürün kodlu 2.0 Stereo hoparlör sistemini inceleme fırsatı bulduk. Diğer markaların ürünlerine göre (Creative ve Philips dahil) çok daha yüksek fiyat etiketine sahip olan bu ürünün parasının hakkını verip veremediğini DijitalMagazin olarak değerlendiriyoruz.

 

Sayfa 1 / 4Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.