DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

İnceleme Çevre birimleri [İnceleme] Altec Lansing VS2620 Stereo 5W RMS Speaker
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Altec Lansing VS2620 Stereo 5W RMS Speaker

Tasarım

Altec Lansing VS2620, iki adet hoparlörden oluşan ve Stereo ses veren temel bir ses sistemi. Piramite benzer şekildeki tasarımı ve üzerindeki yanık turuncu renkli çalışma LED'i özenle hazırlandığını gösteriyor.

bd847337

Her hoparlör üzerinde iki adet 75mm çapında hoparlör barındıran VS2620, daha yüksek ses kalitesi sunmayı vaad ediyor. Sağ hoparlör üzerinde bulunan açma kapama, ses ve ton ayarlama tuşlarının aynı görünüme sahip olması hoş görünürken, dış kasanın piyano siyahı sağlam bir plastikten ve çevresinde bulunan metalik gri çerçeveden yapılmış tasarımı oldukça modern bir görüntü çiziyor.

Yine sağ hoparlörün üzerinde bulunan AUX girişi cihaza dışarıdan ses girilebilmesi için bir yol saha sunuyor. Bu girişin kulaklık çıkışı olmadığını özellikle belirtmek gerek. Altec Lansing, hoparlörlerine o kadar güveniyor ki, her müzikçalarınızı kendine bağlamak isteyeceğinizden emin.

İki hoparlör arasındaki kablo oldukça uzun ve geniş masalara da rahatlıkla yayılabiliyor. Bilgisayara bağlanacak ses giriş kablosu ise yeterince uzun yapılmış ve giriş ucu yeşil renkte yapılarak anakart üzerindeki aynı renk çıkışa bağlamakta çok yardımcı oluyor. Özellikle bilgisayardan pek anlamayan bir kişinin bu kabloyu doğru yere takamaması için hiçbir sebep yok.

 

Sayfa 2 / 4Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.