DijitalMagazin.Net

17 Şubat, Pazartesi

Güncelleme:09:49

İnceleme Çevre birimleri [İnceleme] Genius Navigator 905BT
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Genius Navigator 905BT

geniusTaşınabilir bilgisayar kullanıcılarının en çok eksikliğini hissettiği donanım şüphesiz ki faredir. Bu durumda ihtiyaç duyulan farenin kablosuz, küçük, uzun pil ömrü ve dayanıklı olması gerekir. Genius bu ihtiyaca yönelik çıkarttığı Navigator 90BT, ihtiyaçlara rahatlıkla cevap veriyor.

Bluetooth üzerinden bilgisayara bağlanan ve yaklaşık 10 metre civarında rahatlıkla kullanılabilen Navigator 905BT iki adet kalem (AA) pil ile çalışıyor. Bluetooth ile çalışması USB arabirimlerinde boş yer sağlarken yanınızda fazladan bir alıcı cihaz taşımanıza da gerek bırakmıyor.

Bilgisayarı kullanmadığınız ya da çalışma masanızda unutmamanız için taşıma aparatı olan Stick-N-Go'yu kullanarak dizüstünüze sabitleyebiliyorsunuz.

genius_navigator_905bt_magic_rollerGenius Navigato 905BT 1600 dpi çözünürlük ile Bluetooth 2,0 teknolojisiyle çalışıyor. Aynı zamanda Patentli Magic Roller teknolojisini kullanıyor. Üzerinde pil seviyesi düştüğünde gösteren LED, kullanılmadığı zamanlarda tasarruf yapmak için güç düğmesi ve Bluetooth bağlantısını eşlemek için bağlantı düğmesi bulunuyor.

Flying Scroll teknolojisi sayesinde kaydırma tekerleği oldukça kolay kullanılıyor. Bu sayede internette gezinirken farklı bir deneyim kazanmış oluyorsunuz.

Kutu içeriğinde ise 2 adet alkaline pil, 2 adet Stick-N-Go taşıma aparatı ve kurulum CD'si geliyor. CD içeriğinde 60 günlük Norton Symantec ücretsiz deneme sürümü ve sürücüleri bulunuyor.

genius_navigator_905bt_2Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.