DijitalMagazin.Net

17 Ocak, Cuma

Güncelleme:09:49

İnceleme Çevre birimleri [İnceleme] Logitech G9 Laser
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Logitech G9 Laser

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Logitech G9 Laser (bulunduğunuz sayfa)
  2. Kutu içeriği
  3. Tasarım
  4. Performans
  5. Değerlendirme

logitech_g9_logoLogitech, oyuncuları düşünerek hazırladığı oyun faresi G9 Laser ile çok daha iyi bir oyun deneyimi vaad ediyor. 3200 dpi tarama çözünürlüğü ve ayarlanabilir ağırlığı ile Logitech G9 Laser fare, yüksek oyun performansını sunarken daha iyi bir el uyumu yakalıyor.

Oyuncular, oyunlarda başarıyı şansa bırakmamak için çoğu zaman daha hızlı ve yetenekli donanımlar kullanırlar. Yüksek çözünürlük ve hızlı grafikler oyunun her anını net ve doğru bir şekilde görebilmeyi sağlarken, klavye, fare ve hoparlör gibi çevre birimleri ise oyunların kontrolünde büyük rol oynar.

g99

Logitech G9 Laser, bir oyuncunun fareden beklentilerinin tümünü karşılayabiliyor. Yüksek tarama çözünürlüğü hassas hareketlere imkan verirken, kolay kavranan ergonomik tasarımı ise hakimiyeti artırmayı hedefliyor. Lazer sensörü ise hemen her yüzeyde çalışabilmesini sağlıyor. Kablolu tasarımı ise çok yüksek aktarım hızlarına ulaşabilmesini sağlıyor.

Şimdiye kadar üretilmiş en iyi oyun farelerinden biri olan G9 Laser, DijitalMagazin test masamızda.

 

Sayfa 1 / 5Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.