DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

İnceleme Çevre birimleri [İnceleme] Microsoft Wireless Optical Mouse 2000
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Microsoft Wireless Optical Mouse 2000

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Microsoft Wireless Optical Mouse 2000 (bulunduğunuz sayfa)
  2. Galeri
  3. Sonuç

microsoftMicrosoft donanım, yazılımlarının aksine her zaman beğeni toplayan kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler olmayı başardı. Microsoft Wireless Optical Mouse 2000’de bu alışılagelmiş düzeni devam ettiren Microsoft donanım ürünlerinden biri olmayı başarmış bir fare.

BlueTrack teknolojisi ile çalışan fare, Microsoft IntelliPoint yazılımı ile aşağı-yukarı kaydırma özelliğiyle berebar sağa-sola kaydırma da yapabiliyor. Bu sayede rahatlıkla sayfa içerisinde gezinme yapmanıza fırsat veriyor. Microsoft IntelliPoint yazılımı ürünün kutu içeriğine dahil değil ancak Microsoft sitesinden rahatlıkla indirilebiliyor. Kutu içeriğinde USB alıcı, fare, iki adet alkalin pil ve kullanım kitapçığı bulunuyor.

Deneyimimiz esnasında Microsoft Wireless Optical Mouse 2000’de tıklama sesleri bazen rahatsız edici olabileceğini fark ettik. Ancak kaydırma tuşunun hassas, duyarlı ve rahat kullanımı bu durumu nötrlüyor.

Ergonomisine baktığımızda düz hatları ve kalıp şeklindeki yapısı elinize oturmasını sağlıyor. Rahatlıkla kullanılabilen fare, aynı zamanda altında USB alıcını kaybetmeden yanınızda taşıyabilmeniz bir yuva bulunduruyor.

Microsoft_Wireless_Optical_Mouse_2000_01Microsoft_Wireless_Optical_Mouse_2000_06

 

Sayfa 1 / 3Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.