DijitalMagazin.Net

20 Haziran, Çarşamba

Güncelleme:11:49

İnceleme CPU Anakart RAM [İnceleme] ASUS M4A88TD-V EVO/USB3
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] ASUS M4A88TD-V EVO/USB3

Makale içeriği

  1. [İnceleme] ASUS M4A88TD-V EVO/USB3
  2. Bağlantı noktaları
  3. Dahili donanımlar (bulunduğunuz sayfa)
  4. Galeri 1
  5. Galeri 2
  6. Galeri 3

Dahili donanımlar

asus_m4a88td_v_evo_usb_3.0-25

Realtek ALC892 HD ses yongası en son sürüm modellerden birisi. 7.1 kanal ses çıkışını destekleyen ALC892, kabul edilebilir ses kalitesiyle diğer tümleşik ses yongalarından ayrılıyor.

 

asus_m4a88td_v_evo_usb_3.0-04

Anakart üzerinde bulunan iki adet USB 3.0 çıkışı bu kontrolcüleri üreten tek firma olan NEC tarafından sağlanıyor. USB 3.0 destekli tüm ürünlerde bu yongayı görmek mümkün.

ASUS M4A88TD-V EVO/USB3, tasarımı ve kalitesiyle bizde ASUS'un yüksek standartlarının halen devam ettiği hissini bırakıyor. Orta sınıf bir anakart için herhangi bir tasarım eksikliğinin olmaması ve sahip olduğu özelliklerinin segmentine göre yukarılarda olması M4A88TD-V EVO/USB3 modelini rakiplerinden üstün hale getiriyor.

ASUS'un Core Unlocker, Turbo Key II ve Express Gate teknolojileri anakarta bir katma değer katarken sistemin performansını da uç noktalara taşıyor. USB 3.0 desteği ile de anakart beklenen tüm donanıma sahip oluyor ve teknolojisi ile yakın gelecek için hazır olduğunu ispatlıyor.

 

Sayfa 3 / 6Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.