DijitalMagazin.Net

20 Haziran, Çarşamba

Güncelleme:11:49

İnceleme Diğer [İnceleme] HP TouchSmart 600 PC
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] HP TouchSmart 600 PC

Makale içeriği

  1. [İnceleme] HP TouchSmart 600 PC (bulunduğunuz sayfa)
  2. Tasarım
  3. Yazılım
  4. Resim Galerisi
  5. Teknik Özellikler
  6. Son Değerlendirme

hp_1Windows 7 ile birlikte piyasaya sürülen ve bu işletim sisteminin tüm yeniliklerini kullanan HP TouchSmart 600 serisi bilgisayarlar, hepsi bir arada tasarımıyla bilgisayar kasasını tamamen ortadan kaldırıyor.

İlk bakışta inceliğiyle 23 inç boyutunda bir monitör gibi görünen TouchSmart 600 tasarımdan ödün vermeden tüm tam performans donanım parçalarını üzerinde barındırıyor.

Intel Core 2 Duo T6400 işlemcisi ile çift-çekirdek mimarinin tüm avantajlarından yararlanabilen bilgisayar, 4 GB DDR3 belleğiyle en zorlu uygulamaları kolaylıkla çalıştırabiliyor.

TouchSmart 600'ün en önemli özelliği ürüne adını veren dokunma desteği. Ürün çoklu-dokunma desteğine sahip ve uyumlu yazılımlarla birlikte çoklu-dokunmanın bütün avantajlarından yararlanabilmenizi sağlıyor.

hp_touchsmart_600_00

Full HD destekli geniş ekranı ve nVIDIA GeForce grafik işlemcisiyle HP TouchSmart 600 ideal bir sinema platformu olarak da kullanılabiliyor. Bilgisayarın üzerindeki tümleşik hoparlörler oldukça güçlü ve çoğu zaman harici ses sistemlerini aratmıyor. İsterseniz dijital çıkışı ile 5.1 sistemizle kolayca bağlantı kurabilir ve film izlemenin keyfine varabilirsiniz.

 

Sayfa 1 / 6Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.