DijitalMagazin.Net

17 Şubat, Pazartesi

Güncelleme:09:49

İnceleme Grafik ve Video [İnceleme] HP 2710M Monitör
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] HP 2710M Monitör

Makale içeriği

  1. [İnceleme] HP 2710M Monitör (bulunduğunuz sayfa)
  2. Özellikler
  3. Galeri

Untitled-1Bilgisayar kullanıcılarının harcama eğilimleri genellikle işlemci, bellek gibi bilgisayarın performansını arttıracak parçalara eğilim gösteriyor. Yapılan bu harcamalara rağmen alınan parçalar düzenli olarak 3 senede bir yenilenmediğinde bilgisayar yetersiz gelemeye devam ediyor.

Harcama eğilimleri performansa yönelik olduğunda kullanıcının yeterli bütçesi yoksa monitör, bilgisayar masası, ortopedik koltuk gibi sağlık için çok önemli olan malzemeler geri plana itiliyor. Oysa kullanıcı bunları bir kere alır ve uzun süre kullanır. Durduk yerde performansını beğenmediğiniz için koltuğunuzu ya da masanızı değiştirmezsiniz. Monitörler için de aynı durum söz konusudur. 5 sene önce alınan bir LCD ekran günümüzde halen daha rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle bilgisayar başında fazla vakit geçiren kullanıcıların göz sağlığı için çok önemli olan monitörler, gözü yormayacak yeterli büyükte olması gerekiyor.

Günümüz monitörlerinin standart ekran boyutları 19 inç olarak sabitledi. 19 inç monitörler pek çok kullanıcı için yeterli olmasına rağmen bu boyutlarında yetersiz geldiği zamanlar da oluyor. Ev kullanıcıları bilgisayardan TV, film izlendiğinde ya da oyun oynadığında büyük ekran bir monitör şüphesiz daha keyifli oluyor.

hp_2710m_01

Bu noktada baktığımızda HP 2710M, monitörden beklenecek bütün beklentilere cevap verebiliyor. Yüksek performans, kaliteli görüntü ve bütün monitör arabirimlerini destekliyor.

 

Sayfa 1 / 3Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.