DijitalMagazin.Net

17 Ocak, Cuma

Güncelleme:09:49

Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Nokia X6

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Nokia X6 (bulunduğunuz sayfa)
  2. Öne çıkan özellikler
  3. Tasarım
  4. Galeri 1
  5. Galeri 2
  6. Ekran Görüntüleri
  7. Sonuç

Nokia-X6Nokia neredeyse her ay yeni bir ürün çıkartıyor. Çıkartılan yeni ürünlerin özellikleri birbirine benzer ve Nokia kullanıcıları için bu kadar çeşit arasından seçim yapmak zor bir karar. Bu zengin aileye Nokia son olarak X6 modelini ekledi.

Mayıs ayında Türkiye piyasasında satışa sunulacak olan Nokia’nın yeni modeli X6, inceleme için DijitalMagazin test merkezimize gönderildi. Telefonun özellikleri yakın zamanda incelediğimiz Nokia N97 mini ile benzerlik gösteriyor. Ancak X6’nın en büyük avantajı, satın aldığınızda ürünle birlikte gelen lisans sayesinde bir sene boyunca Nokia müzik servisinden limitsizce müzik indirmeye fırsat tanıyacak.

Yasal ve hiçbir kısıtlama olmaksızın indirme yapabileceğiniz Nokia Müzik servisi, henüz yeterli Türkçe müzik barındırmıyor. Ancak yabancı (özellikle ABD ve Avrupa ülkeleri) müzik dinleyenler için güzel bir kaynak.

nokia_x6_06

 

Sayfa 1 / 7Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.