DijitalMagazin.Net

17 Şubat, Pazartesi

Güncelleme:09:49

İnceleme Mobil cihazlar [İnceleme] Panasonic Lumix DMC-F3
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Panasonic Lumix DMC-F3

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Panasonic Lumix DMC-F3 (bulunduğunuz sayfa)
  2. Galeri

panasonic_lumixPanasonic Lumix DMC F3, uygun fiyatlı, 12 MP çözünürlüklü ve HD kayıt yapabilen bir kompakt fotoğraf makinesi olarak karşımıza çıkıyor. Gelişmiş akıllı yönetim menü sayesinde resimleri Panasonic Lumix’e has AI teknolojisi ile hareket halinde bile net fotoğraflar çekmek mümkün oluyor. Ayrıca  4x optik yakınlaştırma yapabilen lens, 28mm geniş açılı fotoğraflar çekebiliyor. Bu sayede küçük mekanlarda daha geniş fotoğraflar çekmeniz mümkün oluyor.


panasonic_lumix_dmc_f3_10

Kaliteli görüntü ve taşınabilirlik konusuna özen gösterildiğini hissettiren Panasonic Lumix DMC F3, kullanımı çok kolay bir ürün. Menüsü olabildiğince basit ve Türkçe seçeneği bulunuyor. Kullanımı çok kolay bir menüsü olmasına rağmen Fotoğraf Çekim Asistanı ve Otomatik Sahne Tanımlama fonksiyonları sayesinde menüde sürekli olarak gezinmeye de ihtiyaç duymuyorsunuz.

panasonic_lumix_dmc_f3_11panasonic_lumix_dmc_f3_07

Panasonic Lumix DMC-F3 fotoğraf makinesi daha önce de belirttiğimiz gibi HD kalitesinde yüksek çözünürlüklü video kayıt çekebiliyor. Panasonic Lumix DMC F3 dijital kamerada 1280 x 720 piksel çözünürlükte ve saniyede 30 kare ile çekim seçeneğinin yanında WVGA (848 x 480 piksel) ve VGA (640 x 480 piksel) çözünürlükte video kayıt seçenekleri var. Yüksek çözünürlüklerde yapılan kayıtlar ise kalite konusunda yeterince memnun edici.

panasonic_lumix_dmc_f3_01

Çekilen fotoğrafları ve yapılan video kayıtlarını kamerada bulunan 2.7 inç büyüklüğünce bir Intelligent LCD ile ekrandan izleyebilmeniz mümkün.

panasonic_lumix_dmc_f3_03

 

Sayfa 1 / 2


Yorumlar 

 
# karaman 2010-07-23 15:27
f3 modelınde vıdeo çekiminde zoom özelliği bulunmamaktadır .Alacakların bilgisine...
 


Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.