DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

İnceleme Mobil cihazlar [İnceleme] Panasonic Lumix DMC-FS10
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Panasonic Lumix DMC-FS10

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Panasonic Lumix DMC-FS10 (bulunduğunuz sayfa)
  2. Özellikler ve Kullanım
  3. Galeri

panasonic_lumixCep telefonlarının dahili kameraları geliştikçe kompakt fotoğraf makineleri tahtlarını kaybetmeye başladı. Çünkü kullanıcılar ek cihaz (fotoğraf makinesi), fazladan kablo ve pil gibi aksesuarları taşımaktan kurtuldu. Bunun üzerine kompakt fotoğraf makinesi üreticileri ellerindeki en değerli koz olan fotoğraf çözünürlüklerini arttırmaya devam ettiler. Böylelikle kompakt makineler değerlerini korumayı başardı.

Tabii ki bu çekişmede kompakt makineleri öne çıkartan özellik sadece yüksek çözünürlük de değil. En önemli avantajlarından bir diğeri de fotoğraf işlemek için özel üretilen yongalar.

panasonic_lumix_dmc-fs10_perspektif

Panasonic, Lumix serisine DMC-FS10 ve FS11 modellerini ekledi. Bu modellerden FS11 14 MP fotoğraf çekiyor. FS10 ise 12.1 MP çözünürlükte fotoğraflara imza atabiliyor.

Panasonic Lumix DMC-FS10, DijitalMagazin.net test merkezimize misafir oldu. Okurlarımız için mercek altına aldığımız FS10, ilk bakışta rengârenk tasarımı ve gelişmiş fonksiyonlarıyla öne çıkıyor.

panasonic_lumix_dmc-fs10_renkler

 

Sayfa 1 / 3Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.