DijitalMagazin.Net

17 Şubat, Pazartesi

Güncelleme:09:49

İnceleme Mobil cihazlar [İnceleme] Panasonic Lumix DMC-FS11
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Panasonic Lumix DMC-FS11

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Panasonic Lumix DMC-FS11 (bulunduğunuz sayfa)
  2. Özellikler ve Kullanım
  3. Galeri
  4. Galeri 2

panasonic_lumixGeçtiğimiz günlerde incelemesini yaptığımız Panasonic Lumix DMC-FS10’un ağabeyi olan DMC-FS11, ilk bakışta 14 MP fotoğraf çekebilmesiyle dikkat çekiyor.

Panasonic Lumix serisi fotoğraf makinelerinin en büyük avantajı, çünkü Panasonic Lumix serisinde üretilen bütün parça, teknoloji ve aksesuarlar, Panasonic tarafından geliştiriliyor/üretiliyor. Bu da Panasonic fotoğraf makinelerine büyük bir artı kazandırıyor. Parçalar arasında uyum, hem performansı hem de kaliteyi arttırıyor.

DMC-FS11’in üzerinde bulunan Lumix DC Vario lens'de bu kalite ve uyumdan nasibini alıyor. DMC-FS11, Lumix DC Vario Lens sayesinde görüntüyü 5X optik yakınlaştırma yapıyor. Lens 28 mm geniş açıya sahip olduğu için, manzara yakında olsa dahi kadrajın dışında kalmıyor. Bu lens DMC FS10 ile aynı lens. Ancak DMC FS11'in 14 MP fotoğraf kaydedebildiğini unutmamak gerekiyor. Özellikle ev içinde arkadaş ya da aile fotoğrafları çekerken rahatlıkla bütün herkes fotoğrafa sığabiliyor.

toplu-1

 

Sayfa 1 / 4Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.