DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

İnceleme Mobil cihazlar [İnceleme] Panasonic Lumix DMC-FS11
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Panasonic Lumix DMC-FS11

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Panasonic Lumix DMC-FS11
  2. Özellikler ve Kullanım (bulunduğunuz sayfa)
  3. Galeri
  4. Galeri 2

Özellikler ve Kullanım

foto-dme-1DMC-FS11, Mega O.I.S, Sonic Speed AF, HD video kaydı, Trust iA gibi teknik özellikleri sayesinde hiçbir ayar dahi yapmaya gerek kalmadan kaliteli fotoğraf çekmeyi mümkün kılıyor. Özellikle Trust iA seçeneği bütün ayarları otomatik olarak en iyi olacak şekilde seçmesini mümkün kılıyor. Bu akıllı çekim seçeneği, yapay zeka kullanarak fotoğrafın anlaşılır ve net çıkması için bütün fotoğrafı anında işleyip ona göre ayarları seçmesini sağlıyor. Bu özelliği aktifleştirmek, DMC-FS11’in üzerinde bulunan bir tuşa basmak yetiyor.

lcd-1

Çekilen fotoğrafları görmek için üzerinde bulunan LCD ekran yeterince büyük ve çözünürlüğü iyi.

Panasonic Lumix amatör kullanıcılar için geliştirdiği kompakt makineler genellikle renk seçenekleri ile üretiliyor. Tercih ettiği renkler genellikle parlak ve canlı tonlar oluyor. Panasonic’in stil sahibi olan tasarımları kullanıcının tarzına göre seçim yapabilme özgürlüğü kazandırıyor.

n-2

Her kullanıcının çabucak alışabileceği bir menü sistemi bulunan DMC-FS11, kullanımı ve kontrolü rahat bir cihaz. Menüde Türkçe seçeneğinin bulunması da kullanımı kolaylaştırıyor. Ancak aç/kapat yerine bazı yerlerde on/off yazdığını gördüğünüzde şaşırmamak gerekiyor. Çünkü bazı çeviriler eksik kalmış.

st-1

Kutu içeriğinde Lumix DMC-FS11, 4 GB kapasiteli SDHC 2 hafıza kartı, pil şarj cihazı, pil, USB bağlantı kablosu, TV bağlantı kablosu, içinde yardımcı programların bulunduğu CD ve kullanım kitapçığı bulunuyor.

profil-5

 

Sayfa 2 / 4Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.