DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

İnceleme Mobil cihazlar [İnceleme] Sony NWZ-A845
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Sony NWZ-A845

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Sony NWZ-A845 (bulunduğunuz sayfa)
  2. Teknoloji ve menü
  3. Teknik özellikler
  4. Galeri
  5. Sonuç

sonyMüzik dinlemekten keyif alanlar için binlerce dolarlık müzik sisteminden daha iyi ses kalitesini cebinizde taşımaya fırsat veren Sony NWZ-A845, gelişmiş gürütlü önleme sistemiyle öne çıkıyor. Dijital olarak bulunduğunuz ortamın (otobüs, tren, tranway, uçak) gürültüsünü %98 azaltarak dinlediğiniz müziğin içine başka seslerin girmesini engelliyor. Bu gelişmiş özellik yüksek kaliteli ses işlemcisi barındıran NWZ-A845 için en büyük artılardan biri olarak öne çıkıyor.

Sony NWZ-A845 inceleme için ilk gönderildiğinde fazla heyecanlanmamıştık. Ancak incelemeye başladığımızda bu durum değişti. Çünkü daha önce yüzlerce MP3 ve video oynatıcı incelememe rağmen, incelediğim cihazlar içinde en kaliteli net ve yüksek sesi sunan cihazla tanıştığımı fark ettim.

Yüksek çözünürlüklü 0,1 ms tepkime süresine sahip OLED ekranı, ince tasarımı, dijital gürültü önleyici sistemi, uzun pil ömrü, stüdyo seviyesinde mükemmel ses kalitesi, 16 GB hafızası gibi özellikleri ile Sony NWZ-A845 bulunduğu segmentin adeta referans tasarımı olarak öne çıkıyor.

sony_nwz_a845_01

 

Sayfa 1 / 5Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.