DijitalMagazin.Net

17 Ocak, Cuma

Güncelleme:09:49

İnceleme Yazılım [İnceleme] Avira AntiVir 10 Personal
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Avira AntiVir 10 Personal

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Avira AntiVir 10 Personal (bulunduğunuz sayfa)
  2. Kurulum
  3. Arayüz
  4. Son Değerlendirme

avira_logoBilgisayar dünyasında güvenlik tehditleri sürekli artarken kullanıcılar da bu tehditlerden kendilerini korumak için çeşitli çözümlere yöneliyorlar. Şirketler değerli verilerinin korunması için pahalı çözümlere ihtiyaç duyarken ev kullanıcıları ise daha ucuz veya ücretsiz çözümleri tercih ediyor.

Yazılımlarındaki şemsiye simgesiyle ünlü Avira yakın zamanda ödüllü antivirüs yazılımı AntiVir’in 10. sürümünü hazırladı. Yepyeni özellikleriyle Avira Antivir 10 giderek farklı yöntemler kullanarak yayılan virüslere karşı bir duvar daha örüyor.

Avira, ev kullanıcıları için antivirüs yazılımını AntiVir Premium ve AntiVir Security Suite olarak hazırlarken bu ücretli sürümlere bir de ücretsiz temel sürümünü ekliyor. Ücretsiz sürüm olan Avira AntiVir Personal, AntiVir Premium sürümünün bir miktar kırpılmış hali olmasına rağmen yine de yeterli korumayı sağlayabiliyor.

avira_pencere_01

Avira AntiVir 10 Personal gelişmiş özellikleri ve ücretsiz oluşuyla diğer antivirüs çözümleri arasında fark yaratıyor.

 

Sayfa 1 / 4


Yorumlar 

 
# kutup 2013-03-02 00:44
güzel çalışma.
 


Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.