DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

İnceleme Yazılım [İnceleme] Nero Multimedia Suite 10
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Nero Multimedia Suite 10

nero_10_kutuNero Burning ROM hayatımıza CD yazıcılarla birlikte girdi ve çok hızlı gelişerek kısa zamanda çok güçlü bir çokluortam düzenleme ve yönetim yazılımı haline geldi.

Ahead, geçtiğimiz günlerde meşhur yazılımın onuncu sürümünü indirmeye sundu. Yeni sürüm kısaca tamamen yeniden tasarlanan uygulamalar ve çok önemli ek özellikler içeriyor.

Nero Multimedia Suite 10 olarak adlandırılan yeni Nero paketi bütün yazılımları bir araya topluyor. Paket içerisindeki yazılımlar ihtiyaca göre üç ayrı paket olarak da satın alınabiliyor.

nero_baslat_menu

Nero'nun geniş yazılım yelpazesi Nero Burning ROM, Nero Vision Xtra ve Nero BackItUp & Burn olarak üç pakette bir araya getirilmiş. Nero Multimedia Suite 10 buna ek olarak Nero'nun ek araçlarını da içeriyor.

nero_simgeler

Geçen hafta firmanın sadece basit CD/DVD yazma işleri için ücretsiz olarak dağıttığı Nero 9 Lite'ı ayrıntılı olarak incelemiştik.

Şimdi ise yazılımın son sürümü olan Nero Multimedia Suite 10'u tüm detaylarıyla Türkiye'de ilk kez inceliyoruz.

 

Sayfa 1 / 12


Yorumlar 

 
# halit 2010-05-29 11:11
slm
ya abicim ben video düzenlerken hemen bu yorumun üzerinde solda üstte arabaresimi varya yani önizleme onu göremiyorum ya hep siyah ekran sadece dışa aktaracağım zaman aktarırıken ne yapıldığını gösteriyo codeck sürümümn son(6.0)ını yükledim sorun aynı ne yapablirim lütfen ya yardımcı olursanız çok teşekkür edrim!
 
 
# sercan 2010-07-02 19:31
Donanımın yeterli gelmediği için de görüntülenmiyor olabilir. Ama böyle bir durumdan olduğunu düşünmüyorum bu test ortalama bir dizüstü bir bilgisayarda yapıldı. Nero son sürümü kurduğunda herhangi bir çözücü (codek) kurmana gerek yok. Programı tekrar kurmayı dene.
 


Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.