DijitalMagazin.Net

17 Ocak, Cuma

Güncelleme:09:49

İnceleme Yazılım [İnceleme] Norton Antivirus 2011
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Norton Antivirus 2011

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Norton Antivirus 2011 (bulunduğunuz sayfa)
  2. Tasarım
  3. Performans
  4. Ağ Güvenliği
  5. Ayarlar
  6. Değerlendirme

nav_iconSymantec tarafından geliştirilen Norton AntiVirus güvenlik yazılımları her zaman bilgisayara çok yük bindirmesi ve yavaş çalışması ile ile ilgili şikayetler almıştır.

Norton AntiVirus 2011 ile bütün bu şikayetler son bulacak. Çünkü Symantec, ünlü güvenlik yazılımını tamamen baştan yarattığını ve çalışırken artık neredeyse hiç sistem kaynağı tüketmediğini iddia ediyor.

Tamamen yenilenen tarama motoru ve arayüzü ile Norton AntiVirus 2011 gücünden ise hiç bir şey kaybetmiyor. Buna ek olarak içerdiği yeni yazılım denetleme sistemi ile bilgisayarınızı yavaşlatan uygulamaları kullanıcıya bildiriyor.

nav_01

AntiVirüs ayrıca, içerdiği indirme kontrolü sayesinde internetten indirilen dosyaları çalıştırılmadan önce tarıyor ve virüs içermesi haline derhal çalıştırılmasını engelliyor.

Norton AntiVirus 2011'in vaad ettiklerini yerine getirip getiremediğini DijitalMagazin olarak Türkiye'de ilk olarak test ettik.

 

Sayfa 1 / 6


Yorumlar 

 
# kutup 2013-03-02 00:41
Gayet güzel.
 


Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.