DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

İnceleme Yazılım [İnceleme] Trend Micro Internet Security 2010
Üye OlÜye Giriş

[İnceleme] Trend Micro Internet Security 2010

Makale içeriği

  1. [İnceleme] Trend Micro Internet Security 2010 (bulunduğunuz sayfa)
  2. Tasarım ve Özellikler
  3. Ev ağı koruması
  4. Ekran görüntüleri
  5. Son Değerlendirme

trendmicro_isGeçtiğimiz hafta Microsoft'un ücretsiz olarak dağıttığı kendi güvenlik çözümü olan Microsoft Security Essentials'ı incelemiştik. İncelemede de bahsettiğimiz gibi Microsoft, bu yazılımı antivirüs yazılımı satın almak istemeyen kullanıcılara yönelik temel bir güvenlik koruması olarak geliştiriyor. Şimdi de tam bir güvenlik çözümü olan Trend Micro Internet Security 2010 yazılımını inceliyoruz.

Trend Micro, 1988 yılından beridir alanında hizmet veren Tokyo kökenli bir firma. Çoğunuzun bildiği PC-cillin antivirüs yazılımının geliştiricisi olan Trend Micro, günümüzde ev kullanıcıları için üç farklı ürüne sahip. Trend Micro AntiVirus & AntiSpyware firmanın en temel güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan sürümü. Trend Micro Internet Security gelişmiş güvenlik duvarı ve ebeveyn korumasına da sahip tam koruma sistemi. Trend Micro Internet Security Pro ise Internet Security'in tüm özelliklerine sahip ve ek olarak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizlemek için araçlar ve akıllı telefonlar için de koruma sağlayan özelliklerle geliyor.

Firmanın Trend Micro Internet Security 2010 yazılımını sizler için inceledik. Trend Micro ürünleri ülkemize DataStar firması tarafından getiriliyor. DataStar, ürünlerin Türkçe sürümlerini de hazırlamış ve Türkiye'de satılan tüm sürümler tamamen Türkçe.

trendmicro_0

 

 

Sayfa 1 / 5


Yorumlar 

 
# GreenKnight 2010-03-14 16:41
selamlar...bilgisayarımı yeni aldım..bilgisayarda 2 aylık deneme sürümü olarak bahsettiğiniz internet security programı var...acaba dene sürümü bitince devam etmeli miyim bilgisayarı yeterince korur mu...eğer tavsiye etmiyosanız ne kullanmamı önerirsiniz???
 
 
# karatekid 2010-03-30 17:44
Trend Micro editörümüz tarafından "editörün seçimi" ödülünü almış bir yazılımdır. Tabii ki gönül rahatlığıyla kullanabilirsin iz.
 
 
# forumer 2010-04-13 20:48
buradaki incelemeyi okuduktan sonra trend micro internet security adlı güvenlik yazılımını kullanmaya karar verdim. satın aldım. lenovo netbook kullanıyorum, sistemi asla kasmıyor; gerçekten de kur-unut tarzı bir güvenlik yazılımı... incelemeyi yapan arkadaşımıza teşekkür ediyorum, doğru yönlendirdiği için...
 


Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.