DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

Kılavuz Yazılım [Adım Adım] Firefox 4.0 görünümüne şimdi kavuşun
Üye OlÜye Giriş

[Adım Adım] Firefox 4.0 görünümüne şimdi kavuşun

Makale içeriği

  1. [Adım Adım] Firefox 4.0 görünümüne şimdi kavuşun (bulunduğunuz sayfa)
  2. Adım 1: Kurulum
  3. Adım 2: Ayarlar
  4. Örnek denemeler
  5. Son

strataBinlerce eklentisi ve güçlü alt yapısıyla Mozilla Firefox yıllardır yeni fikirleriyle interneti yeniden keşfetmemizi sağladı. Milyonlarca kişi bu yetenekli tarayıcıyı kullanarak sorunsuzca sörf yapıyor. Eskiden beridir Firefox'ın tek beğenilmeyen yanı artık klasik kalan kullanıcı arabirimi idi. Mozilla, bir sonraki sürümde bunu değiştirmeyi ve Firefox'ı (biraz da Google'ın Chrome tarayıcısından ilham alarak) yepyeni bir yüze kavuşturmayı hedefliyor.

Mozilla Firefox 4.0'ın aşağı yukarı neye benzeyeceği resimlerle belirlenmiş. Yeni tema ile daha iyi Windows Aero uyumluluğu ve web siteleri için daha fazla görüntüleme alanı sağlamak hedefleniyor.

Bu özellikleri kullanmak için Mozilla'yı beklemek zorunda değilsiniz. Gönüllü Mozilla eklenti geliştiricileri bir tema ve eklenti sayesinde yeni arayüzü kullanabilmenizi sağlıyor.

strata_06

Strata40 teması ve bu tema için özel olarak geliştirilmiş StrataBuddy eklentisi sayesinde marifetli tilkinize çok kısa bir sürede yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Sayfa 1 / 5Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.