DijitalMagazin.Net

17 Eylül, Salı

Güncelleme:09:49

Kılavuz Yazılım Microsoft RichCopy ile çok hızlı dosya kopyalama
Üye OlÜye Giriş

Microsoft RichCopy ile çok hızlı dosya kopyalama

Makale içeriği

  1. Microsoft RichCopy ile çok hızlı dosya kopyalama (bulunduğunuz sayfa)
  2. Arayüz
  3. Ayarlar

richcopy_logoMicrosoft RichCopy, işletim sisteminin kendi dosya kopyalama sisteminden çok daha hızlı kopyalama ve taşıma yapabileceğiniz bir yazılım. RichCopy özellikle ağ üzerinden yapılan kopyalama işlemlerinde öne çıkıyor.

RichCopy aslında yeni bir uygulama değil. Windows 95'ten beri kullanılmakta olan uygulama sadece Microsoft çalışanları tarafından iş için kullanılmak için geliştirilmişti. Microsoft bu uygulamayı herkesin kullanımına sunarak ücretsiz olarak indirilmesine karar verdi.

Yazılımın simgesi de hangi çağdan kaldığını bize kanıtlıyor. Eski, ancak bazen hayat kurtaracak kadar becerikli bir uygulama.

richcopy

RichCopy, aynı anda tek bir dosya kopyalamak yerine aynı anda birden fazla dosya kopyalama işlemi başlatıyor. Ağ aktarımları için özelleştirilmiş dosya aktarım metodları ve hızlı yanıt sistemiyle geleneksel dosya kopyalama yönteminden çok daha yüksek kopyalama hızlarına ulaşabiliyor.

Microsoft RichCopy yazılımını aşağıdaki bağlantıdan bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

İndir: Microsoft RichCopy (Yaklaşık 6 MB)

 

Sayfa 1 / 3Daha kaliteli yorumlar için sadece üyelerimizin yorum yazabilmesine izin verilmektedir. Kolayca sitemize üye olup bu sağlıklı topluluğa siz de katılabilirsiniz. DijitalMagazin'e hoş geldiniz.

Sitemize üye olmak için buraya tıklayın.